• Telefon: + 420 588 110 300
  • Email: info@elpigas.cz

Přestavby FSI/TSI

HTS spol. s r.o. již v roce 2009  jako první v ČR uvedla na trh plynové instalace do vozidel s přímým vstřikováním benzínu (FSI - Škoda, Volkswagen, AUDI, SEAT; JTS - Alfa Romeo, ...) pod obchodním označením STELLA 4DPI®. S montáží plynové instalace do motorů s přímým vstřikováním paliva do válců máme již velké skušenosti a od roku 2009 i technické znalosti. Jako první v Evropě naše společnost HTS spol. s r.o. v úzké spolupráci s techniky firmy AEB a OMVL vypracovaly software pro vozidlo ŠKODA Rapid 1,2 TSi (77 kW).

Přestavby vozidel s motory s přímým vstřikováním benzínu ( TSi, FSi, GDi,..) jsou samostatnou kapitolou v oblasti přestaveb vozidel na alternativní pohony LPG a CNG. Toto odvětví se neustále rozvíjí a stále přichází na Český trh nové softwary do řídících jednotek pro pokrytí co nejvíce motorizací. Společnost HTS spol. s r.o. se velkou mírou podílí na vývoji těchto softwaru a blízce spolupracuje s výrobci těchto zařízení.

V současné době je pokryta veliká část  4 válcových i 6 a 8 válcových motorů, které se vyskytují u nových vozidlech, ale díky naší spoluprací s vývojáři těchto zařízení, jsme vždy o krok před konkurencí.