• Telefon: + 420 588 110 300
  • Email: info@elpigas.cz

Hlášenka DAVOZ

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Upozornění na chystané změny

Vážení obchodní partneři, tímto dokumentem Vás chceme připravit na chystané změny, které se budou týkat hlášenky přestavěných vozidel na LPG a CNG.

Jistě jste stihly zaznamenat změny na stanicích STK a ME a tyto změny částečně zasáhnou i nás. Z důvodů sjednocování zanikne systém DAVOZ a nově přestavěné vozidla se budou hlásit do aplikace CISSTK (Centrální informační systém stanic technické kontroly). Z důvodu přechodu na tuto aplikaci po nás MDČR vyžaduje některé změny a to:

- příloha k TP musí být vyplněna strojně (psací stroj, tiskárna). Příloha, která nebude takto vyplněna, nebude vložena do aplikace CISSTK a zařízení tak nepůjde přihlásit.

- příloha k TP bude muset být oskenována, nebo vyfocena a bude se přikládat k hlášení do aplikace CISSTK. Aby jste nám mohli takto vyplněnou přílohu zaslat, bude na webových stránkách (elpigas.cz) vytvořena kolonka, kde se příloha nahraje a bude zaslána s dalšími informacemi k nám.

Všechno ostatní zůstane při starém. Přihlásíte se do hlášenky na našich webových stránkách, vyplníte požadované informace a dále nahrajete strojně vyplněnou přílohu TP, to celé odešlete k nám a my Vámi přestavěné vozidlo zaevidujeme do aplikace CISSTK.

Tyto změny se týkají všech zástupců výrobců zařízení pro pohon LPG, CNG. V součastné době již běží oba systémy a je jen otázkou času, kdy se systém DAVOZ ukončí.

Proto Vás vyzíváme, aby jste se na chystané změny připravili, aby nedocházelo ke zbytečným komplikacím.

Případné dotazy zasílejte na email: schneider@htszabreh.cz